SECTIA MEDICINA INTERNA
Nume Prenume Specialitate Observatii
CODĂU MONICA SILVIA Medic primar medicina interna Sef Sectie
LEFTER DAN NICOLAE Medic primar medicina interna
STOICA NICOLETA Medic primar medicina interna
GRADIȘTEANU CRISTINA ALINA Medic primar reumatologie
ORBOCEA NICOLETA DIANA Medic primar neurologie
BUTUMAN MIHAELA MĂDĂLINA Medic specialist neurologie
GHIȚĂ ELENA ADRIANA Medic specialist hematologie
REGEP NEJLA Medic specialist nefrologie
SECTIA OBSTETRICA GINECOLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
NICULESCU ION Medic primar obstetrica ginecologie Sef Sectie
BORZEA EMILIA Medic primar obstetrica ginecologie
LUPU LIVIU Medic specialist obstetrica ginecologie
LUPU VIORELA Medic specialist obstetrica ginecologie
SECTIA CHIRURGIE GENERALA
Nume Prenume Specialitate Observatii
PANĂ MARIAN STELIAN Medic primar chirurgie generala Sef Sectie
KADISHA MUAYABO Medic primar chirurgie generala
ILIE RĂZVAN Medic specialist chirurgie generala
BRĂTESCU MIHAI CRISTIAN Medic specialist urologie
SECTIA PEDIATRIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
PĂTRUNJEL MARIA CRISTINA Medic specialist pediatrie
FLOREA CARMEN LUMINIȚA Medic primar pediatrie
TEODORESCU ATENA Medic specialist pediatrie
DRAGU ELENA Medic primar pediatrie
POPITANU MAGDA Medic rezident Director Medical
VASILE MIHAELA Medic rezident
SECTIA R.T.V. M.-N.M.
Nume Prenume Specialitate Observatii
STROIA VICTORIA Medic primar Coordonator Sectie
AIRINEI RALUCA Medic specialist BFT
CODĂU EUGEN Medic primar neurolog
SECTIA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
NICOLAE MIHAI HORIA Medic primar ortopedie traumatologie Sef Sectie
BUGA ION DAN Medic primar ortopedie traumatologie
DONICA ION Medic primar ortopedie traumatologie
LUPU ELENA MAGDALENA Medic primar ortopedie traumatologie
SECTIA A.T.I.
Nume Prenume Specialitate Observatii
TOMA ANA Medic primar ATI Sef Sectie
Sectia Sanatoriala TBC osteoarticular copii
Nume Prenume Specialitate Observatii
BOCAI BOGDAN Medic specialist ortopedie pediatrica
COMPARTIMENT PRIMIRE URGENTE
Nume Prenume Specialitate Observatii
AVRAM DANIELA Medic primar medicina de urgenta Sef Sectie
OMER ARTHUR Medic primar medicina de urgenta
SUCIU LAVINIA FLORINA Medic specialist medicina de urgenta
FRANGOPOL AURELIAN SERGIU Medic specialist medicina de urgenta
IVĂNESCU LOREDANA ELENA Medic rezident medicina de urgenta
LABORATOR ANALIZE MEDICALE
Nume Prenume Specialitate Observatii
BOTAȘ AURELIA Medic primar laborator microbiologie Sef Sectie
ZEADIN SEVIM Medic primar laborator microbiologie
SERVICIUL DE ANATOMIE PATOLOGICA
Nume Prenume Specialitate Observatii
MOCANU LIVIU Medic primar anatomie patologica
CABINET NEUROLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
UNTARU PAULA NICOLETA Medic specialist neurologie
CABINET DERMATOVENEROLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
RUSU MĂDĂLINA Medic specialist dermatovenerologie
CABINET OFTALMOLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
SERBEA DORINA-DANIELA Medic specialist oftalmologie
CABINET ORL 1
Nume Prenume Specialitate Observatii
ENCIU EUGENIA Medic specialist otorinolaringologie
CABINET ORL 2
Nume Prenume Specialitate Observatii
RIZON NOEMA MIHAELA Medic specialist otorinolaringologie
CABINET ENDOCRINOLOGIE
Nume Prenume Specialitate Observatii
SHANAZO DHIMITRI Medic specialist endocrinologie
CABINET ONCOLOGIE MEDICALA
Nume Prenume Specialitate Observatii
NECULA MARIANA FLORICA Medic primar oncologie medicala
DISPENSAR TBC
Nume Prenume Specialitate Observatii
IORDACHE MIHAI ANTON Medic specialist pneumoftiziologie Coordonator Dispensar
TARAN GABRIEL Medic specialist pneumoftiziologie